Valusähvatused peas 12.09.24 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

3 kuud tagasi tekkis selline probleem ja on siiani. Isegi kerge köhatusega kaasneb valusähvatus peas. Valu tugevus sõltub köhatuse tugevusest. Samuti tekib valu ka lihtsalt mingist kergest pingutusest( näit. WC-s). Valu lööb vasakule poole, peaaegu
pealae lähedale, kindlasse kohta. Peatraumasid pole lähiajal olnud. Viimane oli 3 aastat tagasi.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Peavalu köhimisel ja punnitamisel on tavaliselt healoomuline ja ise mööduv, pikemal kestmisel või süvenemisel aga nõuab spetsialisti konsultatsioonil käimist kuna võib kajastada erinevat tõsisemat probleemi.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika