Kliiketendustõbi 22.08.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere, mul tekkis teisemeliseaeg väga tugev atoopiline dermatiit. Tekkis see ka seljale. Nüüd see suvi poole suve pealt avastasin et selja ja käe peal ei võta osad kohad enam päikest. Jäävad valged täpid. Kas see võib olla kliiketendustõbi? Sügeleb ka. Alguses avasin et atoopilise dermatiidiga seotud.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Jah, võib küll, on ka teisi põhjuseid. Koostöö oma arstiga, leiate lahendused.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi