Nahanakkus 04.10.22 / Vaktsineerimine

Külastaja küsib:

Tere!
sooviks küsida kas te teete ka Psoriaasi ja küüneseene teste/

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Olen võtnud küüntelt seeneproovide materjali, saatnud laborisse. Psoriaasi teste on erinevaid- kas preparaadiklaasiga pühkimine, jälgitakse iseloomulikke muutuseid. Mõnikord on vajalik proovitüki võtmine terve ja kahjustunud naha piirilt, selle saatmine kõrgema etapi laborisse. Ka seda olen teinud. Kuid seda teevad ka nahaarstid koostöös kirurgidega.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi