Analüüsi tulemused 02.10.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, käisin vahemikus 26.07.2021 - 30.08.2021 Tartu Ülikooli Kliinikumis uroloogia osakonnas tegemas seemnevedeliku kontrolli, sain üldised tulemused Margus Punabilt. Kuid ePatsiendi portaalis pole tulemustest dokumenti.

Kas mul oleks võimalik saada meilile analüüsi tulemused või vähemalt testosterooni tulemused, sest lähiajal lähen seda mõõtma?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pöörduge selle küsimusega meestekliiniku sekretariaadi poole!