Luumuhk? 10.02.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!
Hetkel kreemitades avastasin kannakohal "muhu", aga tegu on luuga... absoluutselt tunda ei anna, pole sellel jalal ka teada traumat olnud. Oleks see ammu- oleks ka varem avastanud. Näha kand maas ja varbaid tõstes eriti.. katsudes mitte mingit valu pole aga on tunda tugevat " luumuhku".
Millega võiks tegu olla? Teisel jalal tundub " sama asi" olevat " sügavamal" ja mitte nii väljas...Pildi pealt niihästi ei paista...
Tänades ja lugupidamisega

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Võimalik, et kannakõõluse kinnituskoha kaltsifikaat ehk "soolade ladestumine". Täpsemalt Teie perearstilt, läbivaatus, uuringud, siis juba vastav ravi.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi